KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789175
nr 1378 9175
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 84x59, yttermått inklusive ram: 90x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:20:16
150 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr